Atsakomybės ribojimas

Šios interneto svetainės tikslas – suteikti Jums informaciją apie advokatą Martyną Antanaitį ir jo teikiamas teisines paslaugas. Šioje interneto svetainėje pateikiamomis publikacijomis (tinklaraščiu) siekiama suteikti Jums žinių apie tam tikrą teisinį reguliavimą, teismų praktiką, teisinę nuomonę apie tam tikrus klausimus, kurie gali būti įdomūs ir naudingi.

Šioje interneto svetainėje stengiamasi pateikti tikslią ir išsamią informaciją, tačiau advokatas Martynas Antanaitis neprisiima jokios atsakomybės už interneto svetainėje ar publikacijose (tinklaraštyje) esančios informacijos tikslumą ir išsamumą arba už bet kokias galimas neigiamas pasekmes ar žalą, kylančią dėl tiesioginio ar netiesioginio interneto svetainės ar publikacijų (tinklaraščio) naudojimo. Taip pat neprisiimama jokia atsakomybė už interneto svetainių, į kurias tiesiogiai ar netiesiogiai teikiama nuoroda šioje interneto svetainėje ar publikacijose (tinklaraštyje), turinį.

Šioje interneto svetainėje ar publikacijose (tinklaraštyje) esanti informacija nėra teisinė konsultacija ir jokiu būdu neturėtų būti naudojama kaip individualus teisinis patarimas.