Sėkmingai užbaigtas bendrovės akcijų išpirkimas

Šią savaitę portalas LRT.lt paskelbė advokato Martyno Antanaičio ir kolegės advokatės Evelinos Kiznės bendrą straipsnį Bendrovės akcijų išpirkimas Lietuvoje ir Europoje: kokie iššūkiai laukia jį įgyvendinant? Šį straipsnį galite rasti LRT.lt portale (spauskite čia).

Advokatas Martynas Antanaitis publikuoja straipsnius, kurie susiję su jo teisine praktika. Taip sutapo, kad būtent šią savaitę advokatas sėkmingai užbaigė bylą dėl UAB akcijų išpirkimo.

Advokatas M. Antanaitis teikė klientui konsultacijas, padėjo parengti reikiamus dokumentus, kontroliavo visą procesą iki akcijų išpirkimo iš kitų akcininkų. Nuoseklus, rūpestingas ir tinkamai pagal Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymą įgyvendintas procesas padėjo pasiekti norimą rezultatą ir išvengti teisminio ginčo tarp akcininkų.

Akcinių bendrovių įstatymu yra nustatyta akcijų išpirkimo tvarka, kurios reikia laikytis. Ši tvarka numato gana trumpus terminus, pranešimus, kitus dokumentus, akcijų kainos nustatymo ir kitus reikalavimus, todėl rekomenduotina pasitelkti profesionalą, kad tinkamai įgyvendinti nustatytą tvarką.

Dėl bendrovės akcijų išpirkimo ar kitų teisinių paslaugų galite kreiptis šioje interneto svetainėje nurodytais kontaktais.

Nuotraukos autorius – Regimantas Meilutis.